Teknolojinin Devrimi

5G Teknolojisinde Devrim Yaratan Türk. Herkese merhaba ben Alp Gürsoy. SANAYİ DEVRİMİ MATERYAL DÜNYA - National Geographic 2019 Türkçe Teknoloji Belgeseli HD.

Responsive image
YAZAR
R. Özkan
DOSYA BOYUTU
10,87 MB
YAYIN TARIHI
2002
DIL
Türkçe
ISBN
9789753521604

Teknolojinin Devrimi harika bir kitap. Bu kitabın yazarı R. Özkan. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve R. Özkan'den Teknolojinin Devrimi kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


"Bu dönemde teknolojinin hızla ilerlediğini, ABD başta olmak üzere batılı devletlerin teknolojinin her alanda (casusluk başta olmak üzere) kullanılmasında çok ısrarlı olduklarını gördük. Ancak bu devletlerin insan faktörünü küçümsemesi anlamını da alan bu davranışlarının bir gün başlarını ciddi bir şekilde ağrıtacağını düşünüyorum." "Günümüz toplumunda insan üç kısımdan oluşmaktadır; beden, ruh ve kimlik kartı..." "Teknolojik gelişmeyle yükselen gerçek sorunların bugünkü veri derinliği düşünüldüğünde, hiçbir siyasi eylem yeterli değildir." "Bilgisayar, süreçleri değil de, insanları kontrol ettiğinde dünya yaşanılmaz bir hal alır." ..Baskı Yılı: 2002Dili: TürkçeYayınevi: Pınar Yayıncılık 


Tarih yolculuğunda teknoloji devrimi. GÜNCEL HABERLERİ | 21.05.2018 11:05 | Son Güncelleme 21 GÖKSEL YILDIRIM - Hızla gelişen teknolojik olanaklar geleneksel müze konseptini değiştiriyor.