Teknolojinin Devrimi

Nano-Teknoloji Devrimi Prof. Dr.Cengiz Yalçın cengiz1934@gmail.com. Karanlık ortaçağ, insan aklının yaratıcı ve sorgulayıcı özelliklerini baskı altında tutan bir dönem olarak tarihe geçmiştir.

Responsive image
YAZAR
R. Özkan
DOSYA BOYUTU
9,85 MB
YAYIN TARIHI
2002
DIL
Türkçe
ISBN
9789753521604

Teknolojinin Devrimi harika bir kitap. Bu kitabın yazarı R. Özkan. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve R. Özkan'den Teknolojinin Devrimi kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


"Bu dönemde teknolojinin hızla ilerlediğini, ABD başta olmak üzere batılı devletlerin teknolojinin her alanda (casusluk başta olmak üzere) kullanılmasında çok ısrarlı olduklarını gördük. Ancak bu devletlerin insan faktörünü küçümsemesi anlamını da alan bu davranışlarının bir gün başlarını ciddi bir şekilde ağrıtacağını düşünüyorum." "Günümüz toplumunda insan üç kısımdan oluşmaktadır; beden, ruh ve kimlik kartı..." "Teknolojik gelişmeyle yükselen gerçek sorunların bugünkü veri derinliği düşünüldüğünde, hiçbir siyasi eylem yeterli değildir." "Bilgisayar, süreçleri değil de, insanları kontrol ettiğinde dünya yaşanılmaz bir hal alır." ..Baskı Yılı: 2002Dili: TürkçeYayınevi: Pınar Yayıncılık 


Gene bir dönüşüm yaşandı. Diğer nedenlerin yanısıra temel neden yine Teknolojik dönüşümdü. Şimdide Nano-Teknoloji hızlı bir şekilde 21. yüzyılın endüstriyel devrimi olarak biçimlenmektedir.