Sancı

Suni sancı yani doğum indüksiyonu. Bazı anne adayları doğum yapabilmek için gerektiği kadar sancı çekmekte sıkıntı yaşarlar ve bu durumlarda suni sancı verme yoluna gidilir.

Responsive image
YAZAR
Seher Çarkım Elmalı
DOSYA BOYUTU
2,22 MB
YAYIN TARIHI
2011
DIL
Türkçe
ISBN
9786051273136

Sancı harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Seher Çarkım Elmalı. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Seher Çarkım Elmalı'den Sancı kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Umudun peşinde savruldunuz mu hiç? Peki yıllarca hayata küskün yaşayıp yıllar sonra hata ettiğinizi anladınız mı?Bu romanda, yapılan her yanlışın yaşamdan çalınan zamanlar olduğunu anlayacaksınız. Ama bunu öğrendiğinizde sakın çok geç olduğunu düşünüp vazgeçmeyin, çünkü her biten umudun ardında yeni bir başlangıç yolu vardır, yeter ki patikayı takip edin…Sancı, bedeninizi ağrıtan yaşama karşı direnme çabası…Sancı, hayatı ıskalayan genç bir kızın kenara itilmişliğe isyanı…Bu isyanda, sessiz çığlıkların kulağınızı nasıl da çınlattığına şaşırarak şahit olacaksınız. Genç bir kız, masum bir çocuk... Umudun peşinde savruldunuz mu hiç? Peki yıllarca hayata küskün yaşayıp yıllar sonra hata ettiğinizi anladınız mı? Bu romanda, yapılan her yanlışın yaşamdan çalınan zamanlar olduğunu anlayacaksınız. Ama bunu öğrendiğinizde sakın çok geç olduğunu düşünüp vazgeçmeyin, çünkü her biten umudun ardında yeni bir başlangıç yolu vardır, yeter ki patikayı takip edin…Sancı, bedeninizi ağrıtan yaşama karşı direnme çabası…Sancı, hayatı ıskalayan genç bir kızın kenara itilmişliğe isyanı…Bu isyanda, sessiz çığlıkların kulağınızı nasıl da çınlattığına şaşırarak şahit olacaksınız. Genç bir kız, masum bir çocuk...Unutulmanın hırsı… Gerçeğin can yakıcı tokadı… Aşkın kural tanımaz hoyratlığı… Ve sabrın muhteşem ödülü kanınızı donduracak…Kendinizi tekrar tekrar sorgulayacaksınız Ben nerede yanlış yaptım?" diye...Sayfa Sayısı: 219Baskı Yılı: 2011Dili: TürkçeYayınevi: Cinius 


Batar veya saplanır gibi gelen şiddetli ağrı: Anamın böğrüne yine sancı geldi. Sana veren: Apandisit sancılı bir hastalıktır. Sancımak,Sancı vermek, ağrımak: Midesi sancımak.