Sıla Boyutu

Sıla Boyutu 18,52 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Şiir fiyatı Kitap kategorisinde. Sıla Boyutu. Bilgeoğuz Yayınları - Yusuf Bilge Büyükboyacı - İnce Kapak. Ürün yorumu yok.

Responsive image
YAZAR
Yusuf Bilge Büyükboyacı
DOSYA BOYUTU
3,37 MB
YAYIN TARIHI
2010
DIL
Türkçe
ISBN
9786054200894

Bir Sıla Boyutu kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Sıla Boyutu kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Yusuf Bilge Büyükboyacı tarafından yazılmıştır.


Ben gülün daha bir Leylâ olduğu yerden gelmişim; Bülbülün canda cânanı bulduğu yerden gelmişim.Zorluklarla güreşmişim ayrılıklar meydanında; Sabır küpünün hasretle dolduğu yerden gelmişim.Aramaz ömrün zevkini mızrapla meşveret kuran; Her makamın aynı telden çaldığı yerden gelmişim.Gece, gündüz, an ve yerin ufuklarda karıştığı,İdrâkin teklik deminde kaldığı yerden gelmişim.Bilen anlar (!) , bilmeyenin intizârı da mâsumdur,İlmin noktadan dersini aldığı yerden gelmişim.Morötesi bayırlarda çiçeklenmiş umutlarım,Sûr nefesle yıldızların solduğu yerden gelmişim.Duymamış ol son sözümü (!) , belki kızartır yüzümü:Aklın onuncu boyuta daldığı yerden gelmişim.İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 295Baskı Yılı: 2010e-Kitap: Sayfa Sayısı: 97Baskı Yılı: 2010Dili: TürkçeYayınevi: Bilgeoğuz Yayınları 


Sila 2019 Boy: 171 cm, Kilo: 55 kg, Beden ölçüleri: -, Doğum, Saç rengi, Göz rengi, Milliyet. Beden ölçüleri. Boy ve kilo 2019. Çok uzun boylu nasıl ve Sila ağırlığı ne kadar?