Tekne Kazıntısı

özellikle pek bi geç evlenmeyi tercih etmeleri nedeniyle çerkes , abaza gibi kafkas ırklarına mensup kişilerin familyalarında örneklerine sıklıkla rastlayabilirsiniz bu tekne kazıntısı bebelerin .

Responsive image
YAZAR
Tülay Ferah
DOSYA BOYUTU
8,69 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786050202281

Tekne Kazıntısı harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Tülay Ferah. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Tülay Ferah'den Tekne Kazıntısı kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Tekne Kazıntısı, Tülay Ferah ile Mustafa Öneş'in yıllar önce yazılıp unutulmaya bırakılmış şiirlerinden oluşuyor.Özgeçmişlerinden de anlaşılacağı gibi, Tülay Ferah'ın yayımlanmış tüm kitapları roman türündedir.Mustafa Öneş ise, yazarlığa şiirle adım atıp daha sonra eleştiri/inceleme alanında etkinlik göstermeye başlamıştır.Elinizdeki yapıt, yazdıkları şiirlerin ortalama bir kitabı doldurmaya yetmeyeceğini düşünerek aralarında kurdukları ortaklığın ürünüdür.Böylece, Mustafa Öneş'in resim olup olmadığı tartışılabi-lecek bazı çizimlerini biraz küçülterek sergileme olanağı bulduğunu da eklemeliyiz.Kitapta öncelik sırası ad çekme ile belirlenmiştir.Sayfa Sayısı: 72Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Pia 


tekne kazıntısı nedir ve tekne kazıntısı ne demek sorularına hızlı cevap veren sözlük sayfası. (tekne kazıntısı anlamı, tekne kazıntısı ingilizcesi, ingilizcede tekne kazıntısı, tekne kazıntısı nnd).