Sabah Geçidi

8.89 TL. Hep aynı yerde mi başlar ayrılıklar? Bazen bir gömleğin, bazen bir şehrin, bazen de birinin hatırlattıkları... Kısaca, birlikte geçirilmiş günlerin tortusu çıkıyor karşımıza Sabah Geçidi'nde.

Responsive image
YAZAR
Mübeccel İzmirli
DOSYA BOYUTU
3,50 MB
YAYIN TARIHI
2010
DIL
Türkçe
ISBN
9786055904234

Sabah Geçidi harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Mübeccel İzmirli. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Mübeccel İzmirli'den Sabah Geçidi kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Yalnızlığın tek bir yaşanma biçimi mi var? Herkesin birbirine eş yalnızlıklar yaşadığı doğru mu? Peki ya öncesi? Ayrılıklar? Hep aynı yerde mi başlar ayrılıklar?Bazen bir gömleğin, bazen bir şehrin, bazen de birinin hatırlattıkları… Kısaca, birlikte geçirilmiş günlerin tortusu çıkıyor karşımıza Sabah Geçidi'nde.Yazdığı tek öykü kitabıyla öykücülüğümüzde unutulmaz bir iz bırakarak erkenden aramızdan ayrılan Mübeccel İzmirli, Sabah Geçidi'nin bu yeni basımıyla, sanki aramıza dönüyor…Cemal Süreya'nınEvleri oldu; güzel;Elleri vardı ince,Bizler rakı içerdik,O, ecel şerbeti, damla,Dostları için gizledi,Çok daha önce ölmüştüÇok daha önce yoksadizeleriyle anlattığı Mübeccel İzmirli'den insanın en yalın hallerine ilişkin öyküler…Sayfa Sayısı: 144Baskı Yılı: 2010Dili: TürkçeYayınevi: Notos 


Hep aynı yerde mi başlar ayrılıklar? Bazen bir gömleğin, bazen bir şehrin, bazen de birinin hatırlattıkları… Kısaca, birlikte geçirilmiş günlerin tortusu çıkıyor karşımıza Sabah Geçidi'nde.