Zombiyi Isıran Adam

17 TL. O an bir kere daha acı gerçek yüzünde patlar, tek başınasındır. Tıpkı uzayda kaybolmuş baban gibi sonsuzlukla mücadele eden birisindir.". Zombiyi Isıran Adam İnan Sabırcan.

Responsive image
YAZAR
İnan Sabırcan
DOSYA BOYUTU
8,88 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9789755536200

Bir Zombiyi Isıran Adam kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Zombiyi Isıran Adam kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap İnan Sabırcan tarafından yazılmıştır.


"Çağdaş yaşamın derinliklerinde gerçekleri söyleyenler için gerçeğin hazırladığı mezarlar ne kadar derin olsa da, onların fısıltıları bir gün mutlaka kulaklara değer geçer. İllüzyon, sanrı,yenidünyada tek hâkim güç olmuşsa karanlıkta doğruların perçinlenmiş ayak sesleri duyulur. Şehrin en cafcaflı caddesinde gece vakti yürürken, caddenin yan sokaklarından beynine üşüşen doğrular. O sokağa bir kere girmiş ve geri çıkmışsa bir daha geri döner mi insan? Bir vakit, sokağın içinden gelen sesler seni sarsa da gidemezsin. Gidemezsin, sadece sokağın başında durur, doğruların sesini izlersin. İzlemekten öteye geçmediğin için sesler bir süre sonra monotonlaşıp canını sıkmaya başlar. İçinde olmadığın sokağın sana artık ne faydası olabilir?O an bir kere daha acı gerçek yüzünde patlar, tek başınasındır. Tıpkı uzayda kaybolmuş baban gibi sonsuzlukla mücadele eden birisindir."(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 248Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Doruk Yayınları 


tuttuğu zombiyi ısırmadan bırakmayan adamdır. adana'da zombi istilası olsun. şimdi adanalı kaçar mı? sizden korkan sizden beter olsun der ve yakaladığı zombiyi ısırır, elindeki sopa ile hışını çıkartır.