Atlantis Şifresi

27.71 TL. Yoksa kayıp şehir Atlantis ortaya mı çıkıyor? Peki Dünya Bu Şehrin Sırlarına Şahit Olmaya Hazır Mı? "Atlantis Şifresi sizi gizemin, merakın, heyecanın ve maceranın üst seviyelerine taşıyacak.".

Responsive image
YAZAR
Charles Brokaw
DOSYA BOYUTU
10,65 MB
YAYIN TARIHI
2010
DIL
Türkçe
ISBN
9786054263455

PDF formatında Atlantis Şifresi. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Atlantis Şifresi kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


İSKENDERİYE'DE BİR ANTİKACIDA KEŞFEDİLEN, UZUN ZAMANDIR UNUTULMUŞ BİR ESER ZAMANA VE TARİHE KARŞI TEHLİKELİ BİR YARIŞIN MERKEZİNE OTURDU.20.000 yıllık kalıntının üzerinde kayıp Atlantis diliyle yazılmış sırlar vardı. Sadece bir adam bu dilde neler yazıldığını çözümleyebilirdi: Dünyanın önde gelen dilbilimcisi Dr. Thomas Lourdes. Tabii yeterince yaşayacak kadar şansı varsa…Bu sırada, İspanya Cadiz'de gerçekleşen bir deprem o zamana kadar bilinmeyen bir bölgeyi gün yüzüne çıkarınca burayı keşfetmeisteğiyle adımlarını hızlandıran en başta Vatikan olmuştur. Yoksa kayıp şehir Atlantis ortaya mı çıkıyor?PEKİ DÜNYA BU ŞEHRİN SIRLARINA ŞAHİT OLMAYA HAZIR MI?"Atlantis Şifresi sizi gizemin, merakın, heyecanın ve maceranın üst seviyelerine taşıyacak."Deepak Chopra"Bir macera tutkununu tatmin edecek her öğe başarılı bir şekilde bir arada; sıra dışı bir aksiyon, korkusuz arkeologlar, karanlık oyunlar, çekişmeler, muhteşem sahneler…KEVIN J. ANDERSON"Kısa ve sürükleyici bölümler sizi Mısır'dan Rusya'ya, Afrika'dan Londra'ya götürüyor. Indiana Jones'u Da Vinci Şifresi'nde düşünün… Dan Brown'un taklitlerini bir kenara bırakın! Atlantis Şifresi bu oyunu hakkıyla oynuyor."BOOKLIST"Brokaw'ın kahramanı adeta kırbaçsız Indiana Jones. Arkeoloji'nin bu kadar keyifli olabileceğini kim tahmin edebilirdi ki? Muhteşem bir roman."Stephen CoontsSayfa Sayısı: 472Baskı Yılı: 2010Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


Charles Brokaw. 20.000 yıllık kalıntının üzerinde kayıp Atlantis diliyle yazılmış sırlar vardı. Sadece bir adam bu dilde neler yazıldığını çözümleyebilirdi: Dünyanın önde gelen dilbilimcisi Dr. Thomas Lourdes.